##İyi Fırsat insanlar için medeni bir yer

Lütfen bu foruma halka açık bir parka yaklaştığınız saygıyla yaklaşın. Biz sürekli sohbet yoluyla indirimler , kampanyalar ve sıcak fırsatlar kovalayan bir topluluğuz.Kimseye bir zararımız yok.

Topluluğumuzda bazı kurallar var.Bunlar zor ve yıpratıcı kurallar değil,sadece topluluğumuzun insani yargısına yardımcı olmak ve bunu medeni bir topluluk olarak koruyabilmek için varlar.Tek amacımız bir nebze tasarruf.

Böylesi çılgın ve herkesin ihtiyaç duyduğu bir topluluğa katılmanızı istiyoruz.
Cevabınız EVET ! :heart_eyes: ise buyrun tıklayarak 15 saniye de üye olun !

##Katılmıyorsanız bile nazik olun

Bir şey hakkındaki olumsuz veya katılmadığınız yorumlara yanıt vermek isteyebilirsiniz. Bu gayet anlaşılır bir şey. Ama insanları değil fikirlerini eleştirdiğinizi unutmayın !

Yapmamanız gereken bazı davranışlar :

  • Alay edici bir söz yazmak
  • Kişisel alana saldırı yapmak
  • Gönderinin içeriği ile alakasız bir olaydan bahsetmek , insanları buna yönlendirmek.
  • Düşünmeden tepki vermek

Bunların yerine, sohbeti geliştiren şeyler yazmak her zaman en iyi yoldur.Karşınızdakinin bir yazı olmasından çok bir insan tarafından yazıldığını unutmayın.

##Katılımınız Önemlidir

Burada yaptığımız sohbetler yeni gelen ziyaretçilerin yani yine insanların yönelimini belirliyor.Ürünlere , fırsatlara , kampanyalara farklı bir yorum getirmek,insanlara fikir vermek adına ileti göndermeyi unutmayın.Yaptığınız bir yorum farklı bir insanın cebinden çıkacak parayı engelleyebilir bir başkasının yaptığı yorum ise sizin cebinizden çıkacak parayı yerinde tutabilir.Amacımızı anlatabilmişizdir umarım.

İyi Fırsat, topluluğun en iyi (ve en kötü) katkıları topluca tanımlamasını sağlayan araçlar sunar , bu sayede forumu daha verimli kullanabilirsiniz.: yer işaretleri,beğeniler,raporlar,yanıtlar,düzenlemeler vb. Kendi ve diğer herkesin deneyimini geliştirmek ve onlara doğru kaynak sağlayabilmemiz için bu araçları kullanın.

Nasıl görmek istiyorsan öyle bırak sözünü gelin şöyle güncelleyelim ; Bulduğun yeri daha iyi bırak , örneğin yorum yap , konu ekle :slight_smile:

##Eğer bir problem görüyorsan, raporla

Moderatörlerin özel yetkileri vardır; bu forumdan onlar sorumludur. Ama sen de öylesin.Sizlerin yardımıyla moderatörlerimiz görevlerini daha verimli yapacaklar ve sizlere kampanya sunma noktasına daha fazla vakit ayırabilecekler.

Kötü bir davranış,yazı,görsel gördüğünüzde yanıt vermeyin. Kötü davranışı kabul ederek teşvik edersiniz, enerjinizi tüketir ve herkesin zamanını boşa harcar. Sadece raporlayın :japanese_ogre:. Yeterli rapor toplanırsa, otomatik olarak veya moderatör müdahalesi ile önlem zaten alınır.

Topluluğumuzu korumak için, moderatörler herhangi bir zamanda herhangi bir içeriği ve herhangi bir kullanıcı hesabını kaldırma hakkını saklı tutar. Moderatörler yeni gönderileri önizlemez; moderatörler ve site operatörleri topluluk tarafından yayınlanan herhangi bir içerik için sorumluluk kabul etmez.

##Daima bir sivil olun

Sağlıklı bir konuşmayı kabalık gibi hiçbir şey sabote edemez.

*Sivil olun. Makul bir kişinin rahatsız edici, küfürlü veya nefret dolu konuşma olarak değerlendireceği hiçbir şey yayınlamayın
*Temiz Tutun. Müstehcen veya müstehcenlik içeren hiçbir şey paylaşmayın , yazmayın.
*Birbirinize saygı duyun. Kimseyi taciz etmeyin veya üzmeyin, insanları taklit etmeyin veya özel bilgilerini ifşa etmeyin.
*Forumumuza saygı gösterin. Spam göndermeyin veya forumu başka şekilde etkilemeyin.

Bunlar, kesin tanımlara sahip somut terimler değildir, bunların herhangi birisinin görünüşünden bile kaçının. Eğer yazdığınızdan emin değilseniz, yayınınızın en ünlü gazetelerin ön sayfasında bulunup bulunmadığında nasıl hissedeceğinizi kendinize sorun.

Bu halka açık bir forum ve arama motorları bu yorumları indeksliyor. Dili, bağlantıları ve resimleri aileniz ve arkadaşlarınız için güvende tutun.Foruma girerken bir yaş kısıtlaması koymamız mümkün değil.Yazdığınızı veya yayınladıklarınızı sevdiklerinizin görebileceğini unutmayın.

##Düzenli Tutun

İşleri doğru yere koymak için çaba gösterin, böylece tartışmaya daha fazla zaman ayırabilir ve daha az temizlik yapabiliriz. Yani:

*Yanlış kategoride bir konu başlatmayın
*Aynı gönderiyi birden fazla konuya göndermeyin

+1” veya “Katılıyorum” göndermek yerine Beğen düğmesini kullanın. Varolan bir konuyu kökten farklı bir yöne çekmek yerine, Bağlantılı Konu Olarak Yanıtla’yı kullanın.

##Kopya bir içerik, görsel asla paylaşmayın
İzinsiz bir şekilde başka birine ait dijital hiçbir şey yayınlayamazsınız. Birinin fikri mülkiyetini (yazılım, video, ses, görüntü vs.) tanımlayamaz, bağlantı kuramaz veya başka bir yasaya aykırı davranamazsınız.Böyle bir durumda paylaştığınız her türlü içerikten sizin sorumlu olduğunuzu ve gerekli kurumların bizden bilgi istemesi durumunda bilgilerinizi verebileceğimizi bilin.


##Seninle Güçleniyoruz
Bu site arkadaş canlısı bir kaç yönetici ve topluluk tarafından işletilmektedir. İşlerin burada nasıl ilerlemesi gerektiği hakkında başka sorularınız/önerileriniz varsa, iyi fırsat topluluğu kategorisi’nde) yeni bir konu açın , buyrun gelin tartışalım! Meta bir konu veya raporla ele alınamayan kritik veya acil bir sorun varsa, yönetici’ye açıklayıcı bir özel mesaj gönderin. ve admin@iyifirsat.net mail adresi ile iletişime geçin , mailimizi günde 1 kere kontrol ettiğimiz için cevabınız biraz gecikebilir.Acil durumlarda ilk seçeneği kullanın.

##Hizmet Şartları

Evet, legalleştirmek sıkıcı, ama kendimizin ve sizin verilerinizi düşmanca insanlara karşı korumalıyız. İçerik, gizlilik ve yasalarla ilgili (ve) davranışlarımızı ve haklarımızı açıklayan bir sayfa var : https://iyifirsat.net/tos. Bu hizmeti kullanmak için kullanım koşulları kurallarımıza uymayı kabul etmelisiniz eğer bir üyeliğiniz varsa zaten çoktan üyelik sayfasındaki aydınlatma metnini kabul ederek bu sorunu aşmışsınız.